Lista funkcjonujących już poradni psychologiczno-terapeutycznych dla dzieci i młodzieży / NFZ/:

Centrum Medyczne Multimed przyjmujące w czterech punktach. Dla powiatów krotoszyńskiego i ostrowskiego przy ul. Lotniczej 24 w Ostrowie Wielkopolskim; dla powiatów: kaliskiego, pleszewskiego i Kalisza przy ul. Majkowskiej 13A w Kaliszu; dla powiatów kolskiego i tureckiego przy ul. Józefa Poniatowskiego 25 w Kole (nr tel. 578 878 000) oraz dla powiatów konińskiego, słupeckiego i Konina przy ul. Wojska Polskiego 33 w Koninie (nr tel. 63 244 43 95).

Log-Med przy ul. Granicznej 1B w Gnieźnie dla powiatów: gnieźnieńskiego, wągrowieckiego i wrzesińskiego.

NZOZ ZPS „Termedica” na os. Bolesława Chrobrego 101 w Poznaniu.

Gabinety Lekarskie Medicor przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4 w Poznaniu.

Medicor obsługuje również poradnię przy ul. Bączkowskiego 3 w Kościanie dla powiatów: grodziskiego, kościańskiego i śremskiego.

Stowarzyszenie Centrum Zdrowia i Edukacji Primum Viviere przyjmujące w trzech punktach. Przy ul. Stanisława Staszica 39 w Obornikach dla powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego i obornickiego; w Nowym Tomyślu na os. Stefana Batorego 53 (obejmuje opieką powiaty: międzychodzki, nowotomyski, szamotulski), nr kontaktowy: 574 490 585 i przy ul. Powstańców Wielkopolskich 31 w Ostrzeszowie (obejmuje opieką powiaty: kępiński i ostrzeszowski), nr tel. 62 730 38 75.

Instytut Psychoedukacji przy ul. Piaski 8 w Swarzędzu (obejmuje opieką obszar powiatu poznańskiego). Nr kontaktowy: 536 426 436